Ile kosztuje dom od dewelopera?

Data dodania: 21.11.2018


Rynek deweloperski doskonale radzi sobie w naszym kraju. Polacy bardzo chętnie kupują nie tylko gotowe mieszkania, ale zainteresowani są również zakupem domów gotowych do zamieszkania. Deweloper Szczecin co roku stawia kolejne osiedla domków jednorodzinnych, w których można od ręki zamieszkać. Bardzo często domy projektowane są w taki sposób, że z katalogów można wybierać ich wykończenie, aby nie musieć się martwić nawet remontem i umeblowaniem swojej nieruchomości. Z tego rozwiązania korzysta coraz więcej osób, chcąc zaoszczędzić sobie czasu i kłopotu.

Każdy architekt domy planuje od podszewki, decydując nie tylko o ich układzie, ale przede wszystkim o całości designu. Obecnie powstają głównie osiedla bardzo nowoczesnych, ekologicznych domków jednorodzinnych, które są niedrogie w utrzymaniu. Zastosowane w nich rozwiązania sprawiają, że z domu można korzystać bardzo wygodnie. Poza tym, architekci szczegółowo planują również części wspólne i tereny zielone, aby można było miło spędzać czas na świeżym powietrzu.

Na wielu osiedlach domków deweloperskich można więc liczyć na place zabaw dla najmłodszych, boiska lub siłownie zewnętrzne. Wiele zależy oczywiście od rozmiarów osiedla oraz tego, ile klienci są gotowi zapłacić za tego typu udogodnienia. W mniejszych miejscowościach nie można liczyć na takie luksusy, ale pod dużymi miastami cieszą się one sporym zainteresowaniem. Koszty zakupu takiego domu porównywalne są do zakupu dużego mieszkania w samym centrum najbliższego miasta.

Sprzedaż domów Szczecin