Domy jednorodzinne w Szczecinie

Data dodania: 21.11.2018


Deweloperzy coraz odważniej wkraczają na lokalne rynki. Również w Szczecinie można mówić o sporej konkurencji, ponieważ rośnie też zainteresowaniem rynkiem pierwotnym wśród mieszkańców tego miasta. Ponieważ zarobki rosną, wiele osób decyduje się na zakup nowego mieszkania, a nawet domu jednorodzinnego. Takie osiedla domków deweloper Szczecin oferuje już od kilku lat i cały czas cieszą się one sporym zainteresowaniem. Bywa, że domy są wykupione jeszcze na etapie projektu i właściciele mogą się do nich wprowadzić dopiero po dwóch latach.

Budowanie domów Szczecin to bardzo dochodowe zajęcie, ponieważ jest to jedno z droższych miast Polski. Klientami deweloperów są również Niemcy, którzy poszukują mieszkań służbowych dla swoich pracowników. Osiedla domków powstają najczęściej na obrzeżach miasta, ponieważ tam można odnaleźć cieszę i spokój. Bardzo ważna jest lokalizacja całego osiedla, ponieważ wpływa ona na wysokość cen za metr kwadratowy powierzchni takiego domu. Wiele osób gotowych jest zapłacić naprawdę dużo za dom, który będzie usytuowany nad wodą lub w innym uroczym miejscu.

Większość deweloperów oferuje swoim klientom bardzo ciekawe udogodnienia. Przede wszystkim, domy znajdują się w otoczeniu gotowej infrastruktury w postaci chodników i dróg, dzięki czemu nie ma problemów z poruszaniem się po osiedlu. Najczęściej są to tereny zamknięte, dobrze oświetlone i bezpieczne. Dodatkowym atutem jest piękna zieleń wspólna, która zaprojektowana jest przez architekta.